שמאי מקרקעין בתל אביב

שמאי מקרקעין בתל אביב

רוצה לרכוש נכס חדש? ברצונך לקבל חוות דעת משפטית ולגלות ליקויי בניה בדירתך? חשוב לך לוודא שהנכס שלך נבנה כהלכה? המומחים של יותם כהן – שמאות מקרקעין ויעוץ נדל"ן לשירותך. כל שעליך לעשות הוא להשאיר הוא להתקשר אלינו ולקבל יעוץ .

תל אביב

חשיבות ניסיונו של השמאי

עבודת השמאות מתבצעת על ידי בעלי מקצוע המתמחים באופן ספציפי בתחום. העבודה עצמה יכולה להיות מורכבת וזאת בהתאם לצורך של הבדיקה שנעשית על ידי השמאי. הזמנת שמאי מקרקעין בתל אביב תתבצע לצורך רכישת נכס, בדיקת ליקויי בניה, לצורך קבלת חוות דעת לבית משפט וכאשר יש צורך להעריך את הנכס או הקרקע.

ניתן למצוא בעלי מקצוע שונים אשר עוסקים בתחום השמאות, אך לא כולם נותנים את השירות הנדרש עבורך באופן קבוע. הניסיון של השמאי חשוב אך חייב לענות על הצרכים שלך באופן ספציפי. למשל, במקרה שמדובר בנושא של דמי מפתח והעירייה או גורם אחר מעוניין לבוא אלייך עם הצעת פינוי, עלייך לדעת כמה שווה חלקך ובהתאם לקבל את הפיצוי הראוי עבור הפינוי.

במקביל, במקרה של קבלת דירה מקבלן, רובנו חושבים שהיא עברה את הבדיקות הנדרשות, אולם חלקנו מגלים במהלך השנים שקיימים בה ליקוי בניה שלא אותרו בתחילת הדרך. במקרה זה עלייך לדעת כי ייתכן שיגיעו לך פיצויים גם בגין תיקון הליקויים וגם בגין כך שקיבלת דירה אשר אינה נחשבת לחדשה (וזאת כיוון שעברה הליך של שיפוץ). חוות דעתו של שמאי מקרקעין מומחה יכולה להשפיע על הפיצוי שיינתן לך.

 

מתי פונים אל שמאי מקרקעין?

משרדנו מנוסה בתחום השמאות ומכיר היטב את הצרכים השונים של שמאות בתל אביב. הזמן המתאים לפנות אל המומחים שלנו הוא כאשר יש לך צורך לבצע בדיקה מקצועית של הנכס. במיוחד בתל אביב חשוב לבדוק בצורה מעמיקה את השווי של הנכס בטרם ביצוע עסקת רכישה.

שמאי דירות בתל אביב יוכל לעמוד לרשותך, לבדוק את שווי הדירה על פי פרמטרים פנימיים ועל פי הפרמטרים החיצוניים שיכולים להשפיע עליה כשהוא יבדוק גם את השכנים וגם תכניות עירוניות אשר עשויות להשפיע על שווי הדירה שלך.

בנוסף לכך, אם נראה לך כי ישנה סיבה לערער על החלטת עירייה כמו במקרה של היטל השבחה שהוטל עלייך או אם ברצונך לערער על תכנית שלדעתך עשויה לפגוע בשווי הנכס שלך, המשרד שלנו, אשר מתמחה בתחום, יוכל לעמוד לרשותך ולהעניק לך את כל המידע הנדרש במקרה של ערעור או בקשה לקבלת פיצוי.

כל היתרונות תחת קורת גג אחת

משרדנו עומד לרשותך בכל הנוגע אל שמאות מקרקעין בתל אביב וישמח להפנות אותך אל לקוחות ממליצים. המשרד מביא עמו לכל עבודה ולכל לקוח את היתרונות הבאים:

  • ניסיון עשיר – לצוות משרד ניסיון עשיר בתחום השמאות וניסיון זה עומד לרשותך בכל בקשה הנוגעת לשמאות.
  • הכרות עם העיר – צוות המשרד מכיר את העיר תל אביב על כל המשתמע מכך, לרבות הבנה מעמיקה בדיור מוגן, היטלי השבחה ועוד.
  • שירות למשרדי ממשלה – המשרד מעניק שירות גם למשרדי ממשלה ומכיר היטב את הגורמים השונים אשר יכולים להיות רלוונטיים גם עבורך.
  • יחס אישי – צוות המשרד מקפיד להיות בקשר עם הלקוחות ולהעניק לכל עבודה יחס אישי תוך שמירה על מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.
  • ייעוץ ראשוני חינם – כדי לבחון את הצורך שלך מספק המשרד אפשרות לקבלת ייעוץ ראשוני חינם וללא כל התחייבות מצדך.

רוצה לקבל המלצות מאת לקוחותינו המרוצים – אנו ממתינים לפנייתך כעת!

 ההתמחות שלנו – הרווח כולו שלך

משרדנו עומד לרשותך ושמח להעניק לך את השירות האישי והמקצועי ביותר. המשרד נותן מענה לסוגיות שונות הדורשות שמאי מקרקעין בתל אביב, לרבות:

  • שמאות מקרקעין – המשרד מעניק לך שירותי שמאות והערכת מקרקעין, בדיקה שיכולה לתת לך את כל המידע הנחוץ לך.
  • הערכת שווי נכסים – לפני רכישת נכס המשרד יבצע הערכת שווי תוך ביצוע בדיקה מקיפה של כל הנתונים הרלוונטיים.
  • ערעור על תשלומים – במקרה שהעירייה החליטה על תשלום עבור היטל השבחה או היטלים אחרים, המשרד יבדוק את הנתונים וכיצד ניתן לערער על התשלום.
  • חוות דעת לתביעות – משרדנו מתמחה במתן חוות דעת משפטי, כולל מתן עדות במקרה הצורך.

נשמח לעמוד לשירותך!

משרד השמאות ויעוץ הנדל"ן יותם כהן, שמאי מקרקעין בתל אביב שהנו מומחה בתחום הנדל"ן בתל אביב, מחזיק בניסיון רב וגאה להעמיד אותו לרשותך. צוות המשרד בקיא היטב את עולם השמאות, מנוסה במתן חוות דעת לבתי משפט ומכיר היטב את תחום הדיירות המוגנת והיטלי ההשבחה. מאחורינו לקוחות רבים מרוצים אשר ישמחו לענות לשאלותייך אם ברצונך לפנות אליהם.

אנו מזמינים אותך ליצור קשר, לפנות אלינו בכל שאלה, לבדוק כיצד נוכל לעזור ולקבל ייעוץ ראשוני ללא כל תשלום וללא התחייבות מצדך. המשרד הוא הכתובת שלך ואם נחוץ לך שמאי מומלץ בתל אביב, זה הזמן ליצור עמנו קשר.

אנו ממתינים לפנייתך כעת בטלפון:  050-2010464