שמאי מקרקעין במעלה אדומים

שמאי דירות במעלה אדומים

כאשר שמאי מקרקעין במעלה אדומים מגיע לערוך חוות דעת במעלה אדומים בין אם מדובר בחוות דעת לירידת ערך ובין אם מדובר בהערכת נכס מקרקעין במעלה אדומים, שמאי המקרקעין מביא בחשבון את כלל הנתונים המאפיינים את מעלה אדומים ובניהם הסביבה, מיקום הנכס, התכנון הקיים והתכנון העתידי על נכס הנדל"ן, רישוי, וכ'ו.

שמאי מקרקעין במעלה אדומים, כמו שמאי מקרקעין בשאר חלקי הארץ הינו בעל רישיון ממשרד המשפטים לאחר שעבר מבחני הסמכה של מועצת שמאי המקרקעין, התמחה במשך תקופה ארוכה במשרד שמאות. בנוסף השומה שכותב שמאי המקרקעין במעלה אדומים חייבת לעמוד בכללי התקינה השמאית של משרד המשפטים.

שמאי מקרקעין במעלה אדומים ואופייה המיוחד של העיר

משרדנו מלווה ומייעץ למגוון רחב של לקוחות במעלה אדומים וסביבתה, אנחנו עורכים חוות דעת לגבי מגוון רחב של נכסים.
מעלה אדומים הינה עיר ייחודית השוכנת ממזרח לירושלים (7 ק"מ) והיא מונה כ 42,000 אלף תושבים, רוב תושביה של מעלה אדומים עובדים בירושלים, מיקומה של מעלה אדומים הוא בעל חשיבות אסטרטגית המהווה חיבור רציף בין גב ההר לים המלח ובקעת הירדן.

שמאי מקרקעין במעלה אדומים צריך להביא בחשבון את מיקומה של מעלה אדומים בסמיכות לירושלים ואת החוק החל בה כיום מעלה אדומים נמצאת מעבר לקו הירוק והחוק החל על מעלה אדומים הוא "החוק הירדני" בתקופה האחרונה ישנו מאבק להחלת הריבונות הישראלית על מעלה אדומים, בנוסף יש משמעות רבה למרכזי התעסוקה והתעשייה אשר נמצאים במישור אדומים.

למשרדינו יש ניסיון בהגשת שומות ערר והשגות על המנהל במישור אדומים, והפחתת עלויות תשלומים למנהל.
בין לקוחותינו: חברות נדל"ן, לקוחות פרטיים, יזמים, עורכי דין,  מתווכים, אדריכלים ועוד.

נשמח לעמוד לשירותכם

שמאי מקרקעין במעלה אדומים