שמאי מקרקעין ביהודה ושומרון

שמאי מקרקעין ביו"ש

שמאי מקרקעין ביהודה ושומרון ובקיצור יו"ש או איו"ש הוא הכרחי בעסקאות נדל"ן שמתבצעות ביהודה ושומרון וזאת מאחר והחוק החל על יהודה ושומרון הוא החוק הירדני.
מדובר בשטח של כ 5,790 קילומטר רבוע.

למה שמאי מקרקעין המתמחה באיו"ש?

שמאי מקרקעין ביו"ש צריך לקחת בחשבון כמה וכמה פרמטרים ביניהם המיקום של הנכס – מיקום הנכס הוא פרמטר חשוב בהערכת השווי בין אם מדובר בנכס ביעוד למגורים למסחר או לתעשייה.
לדוגמה לא דומה וילה באפרת לוליה בכרמי צור מבחינת הקרבה לאזורי תעסוקה, הביקושים לדיור בכל אחד מהמקומות וכו', כמו כן נופי פרת אינה דומה לכפר אדומים.
כנ"ל גם המיקום לתעשייה מעבר לקו הירוק, כידוע לאחרונה יש בעולם מגמה של החרמת מוצרים המיוצרים מעבר לקו הירוק כך ששוויי הקרקע לתעשייה מושפעת מאוד מחרם זה, ניתן לראות את מפעל סודה סטריים אשר העתיק את מקום פעילותו מאזור תעשייה מישור אדומים
וזאת בגלל החרם אשר השפיע מאוד על הכנסות החברה, במקרה של הערכת נכסים באזורי תעשייה ביו"ש  אנחנו משרד שמאות יותם כהן מתמחים בהפחתת תשלומים למנהל מקרקעי ישראל יהודה ושומרון.
שמאי מקרקעין המתמחה באיו"ש מכיר ויודע לזהות את המאפיין של כל ישוב היתרונות והחסרונות של כל מיקום, אלו תוכניות קיימים ואלו צפויים להתאשר.

הערכת שווי לדירה

כאשר שמאי מקרקעין מעריך נכסי נדל"ן ביו"ש הוא לוקח בחשבון את כלל הפרמטריים המשפיעים על שווי הנכס כמו כן תוכניות בניה אשר קיימות או עתידות להיות קיימות, היתרי בניה או היתרים עקרוניים, זכויות בניה, נושא בעלות על הקרקע, מיקום, הסביבה  ומשכלל אותם לכדי חוות דעת מקצועית עם הערכת שווי לדירה.

 

שמאי מקרקעין גוש עציון, שמאי מקרקעין באפרת

רוכשים דירה ביהודה ושומרון ?! התקשרו  לקבל ייעוץ חינם עוד היום 050-2010464