שמאי דירות בירושלים – שמאי מומחה

שמאי דירות בירושלים

 

רוצים לרכוש דירה? רוצים למכור דירה?

שמאי דירות בירושלים הוא הסמכות המקצועית וההכרחית לכל עסקת נדל"ן, מחירי הדירות בירושלים נמצאים בשיאם והעליה מתמשכת… ירושלים היא עיר הבירה של מדינת ישראל וקדושה לשלושת הדתות המרכזיות ומהווה את העיר הגדולה במדינת ישראל והמטרופולין השני בגודלו. כמו כן העיר ירושלים נמצאת בתנופה של התחדשות עירונית הכוללת מתחמי פינוי בינוי ותמ"א 38. בנוסף בעיר ירושלים אין עתודות קרקע רבות להרחבת העיר, כל אלו ועוד גורמים לכך כי מחירי הדירות בירושלים ישמרו על יציבותם לאורך זמן.

שמאי מקרקעין בירושלים הוא שמאי מקרקעין אשר חי את הצביון של העיר ומכיר עסקאות של נכסי נדל"ן ומאפיינים של עסקאות ייחודיות כך שיש לו את הידע וההבנה השל כלל מרכיבי הנכס המשפיעים על שווי דירה.

שמאי מקרקעין בירושלים

שירותי יותם כהן שמאות מקרקעין וייעוץ נדל"ן מיועדים לבעלי בתים ודיירים חנויות ושטחי מסחר אשר רוצים לדעת את שווי הנכס שלהם ממספר סיבות:

  1. פירוק שיתוף בין יורשים וגירושים. 2. חוות דעת לבתי משפט. 3. ירידת ערך של הנכס. 4. דירות בדיירות מוגנת. 5. התחדשות עירונית. 6. נזקים בדירות. 7. בדיקת הנכס לפני רכישה או לצורך מכירה

כאשר אתם בתהליך של רכישת דירה הדבר הנכון לעשות הוא להתייעץ עם שמאי מקרקעין בירושלים. שמאי דירות בירושלים הוא שמאי שעבר את כלל מסמכי ההכשרה ורשום בפנקס השמאים של משרד המשפטים.

שמאי מקרקעין בירושלים בוחן את כלל מרכיבי הנכס: מיקומו של הנכס באיזה שכונה הוא נמצא ובאיזה רחוב, המצב המשפטי וכל נושא הבעלות של הנכס, בוחן את המצב התכנוני דהיינו: התב"עות החלות על הנכס, זכויות בניה נוספות אם וקיימות תוכניות עתידיות המשפיעות על הנכס וסביבתו. תיאור הנכס, מיקומו של הנכס רמת הגמר ועוד.

שמאי דירות בירושלים

הדרך הטובה והנכונה ביותר לקבוע את שוויו השוק של נכס מקרקעין הוא לערב שמאי דירות בירושלים. שמאי מקרקעין מומחה יכול לא לתרום רבות מניסיונו מהידע ללקוח כדי לדעת את ערכו הכספי של הנכס ואת שווי הדירה. וזאת מאחר ושוק הנדלן הוא שוק מורכב אשר ההשפעה על שווי הדירה או שווי הנכס מורכבת מהרבה מאוד בחינות.

חשיבות המלצות בבחירת שמאי מקרקעין

התנאי החשוב במציאת שמאי מקרקעין בירושלים היא הרמה הגבוהה של מקצועיות שלו. הבעיה היא שלרוב בעלי הדירות אין את הידע או הניסיון הנדרשים על מנת להעריך שווי נכסים, מה גם שהם לא תמיד יודעים כיצד לבדוק את רמת המקצועיות של שמאי המקרקעין. הפתרון במצב כזה הוא להשתמש בהמלצות של לקוחות קודמים ובעיקר לשמוע חוות דעת אובייקטיביות, משרדנו יותם כהן שמאות מקרקעין, עובד עם לקוחות רבים בשוק החופשי כגון: עו"ד, יזימים, אדריכלים, מהנדסים בוררים ולקוחות פרטים וכן עם משרדי ממשלה וועדות מקומיות כגון: משרד המשפטים, האפוטרופוס הכללי, ועדה מקומית עמנואל ועוד….

מחפש שמאי בירושלים ? בשביל זה אנחנו כאן!

שירותי שמאות מקרקעין וייעוץ נדל"ן של יותם כהן שמאות מקרקעין ירכזו עבורך את כל הפתרונות הערכת שווי הנכס תחת קורת גג אחת. הגיע הזמן להעריך את שווי הדירה ולקבל חוות דעת שמאית של שמאי מקרקעין מומלץ. חייג עכשיו 050-2010464 לייעוץ ראשוני חינם

.