חוות דעת לבתי משפט, חוות דעת לבית דין רבני

מהות חוות הדעת
כתיבת חוות דעת שמאית לבית משפט, חוות דעת מומחה לבית משפט היא משימה לא פשוטה עבור שמאי מקרקעין. בניגוד להרבה שומות או חוות דעת שכותב שמאי מקרקעין הוא לא יודע לאיפה הם יתגלגלו ומי הולך לקרוא אותם וכמה הקורא הולך להתעמק. בחוות דעת לבית משפט השמאי מקרקעין בטוח שחוות דעתו תיקרא לפרטי פרטים (גם מצד עורכי הדין וגם מצד בית המשפט).
לכן יש לשמאי מקרקעין עבודה מאתגרת להוציא חוות דעת ברורה ומדויקת שתעמוד בחקירה נגדית בבית המשפט.    

מתי יש לקבל חוות דעת שמאית בבית משפט?
לפני כל הגשת תביעה או כתיבת כתב הגנה ודיון בבית משפט אשר יש בתמונה נכס מקרקעין נכון להיעזר בחוות דעת מומחה של שמאי מקרקעין, לרוב כאשר עורך דין מגיע לדיון עם חוות דעת של שמאי מקרקעין יש לו יותר על מה להסתמך גם בכתב התביעה וגם בכתב ההגנה.
גם כאשר מדובר בתביעה בבית משפט לתביעות קטנות כמו כן בסכסוכי שכנים להגיע לבית משפט עם חוות דעת של בעל מקצוע נותנת גושפנקה.

שומת המקרקעין וחוות הדעת בפרט עוזרת לשופט להבין את נכס המקרקעין הסביבה, הזכויות, המידע התכנוני, יעוד הקרקע, מצבו הפיזי של הנכס, שווי השוק או לחילופין הפגיעה בנכס ועלות התיקון ועוד.

יותם כהן  שמאי מקרקעין
יותם כהן הוא שמאי מקרקעין מוסמך אשר עבר את כלל ההסמכות של מועצת שמאי המקרקעין וחבר בלשכת שמאי המקרקעין, בעל ניסיון בחוות דעת לבתי משפט ועבודה עם עורכי דין.
משרדנו נותן תשומת לב מלאה לכל לקוח וליווי צמוד עם מענה מהיר לכל שאלה ובעיה.